€1000 Toernooi

Zaterdag 11 februari starten wij met het eerste €1000 toernooi
Deze wordt mede mogelijk gemaakt door Tripel20


* Inschrijven gaat middels een app naar 06-21103976
* Na betaling is je inschrijving definitief
* Maximaal 64 deelnemers
* Prijzengeld van €1000, waarvan €400 voor de winnaar is gegarandeerd bij minimaal 48 deelnemers
* Op de dag zelf moet je voor 19:00 aangemeld zijn bij de wedstrijdtafel. Om 19:15 gaat het toernooi van start
* We spelen in poules waarna we doorgaan met een winnaars en verliezers knock-out ronde


Verdeling prijzengeld

Winnaarsronde:
1e paats €400.-
2e plaats €200,-
3e plaats €75,-
5e plaats €20,-

Verliezersronde:
1e plaats €40,-
2e plaats €20,-
3e plaats €10,-

Dames:
1e plaats €50,-
2e plaats €20,-

Hoogste finish:
€20,-

Regels om poulestanden te bepalen:

1: Aantal gewonnen wedstrijden

2: Legsaldo

3: Aantal gewonnen legs

4: Onderling resultaat

5: Beslissende leg spelen met 2 of meerdere spelers tegelijk

In deze volgorde worden de poulestanden berekend wie waar komt in de winnaars en verliezersronde

Nummers 1 en 2 gaan altijd door naar de winnaarsronde, nummers 3, 4 en 5 belanden in de verliezersronde


Deelnemerslijst:

  1. 1. Sponsor plek Tripel20
    2. Remco Wanders
    3. Jos Wenders
    4. Noah Houtzeel
    5. Bas Verhaaf
    6. Fons Hardeman
    7. Alex Labotz
    8. Tonny Veenhof
    9. Jasmina de Graaf
    10. Richard Groot Hemmink
    11. Niels Lazerons
    12. Merlijn vleugels
    13. Ryan Verhaegh
    14. Luke Nahon
    15. Damian te Kamp
    16. Luca Schoppema
    17. Andy de Kruif
    18. Cabin Bulteel
    19. David van Egmond
    20. René Looijen
    21. Vincent van de Beeten
    22. Sander Voz
    23. Tim Verhagen
    24. Andy Badal
    25. Tufail Badal
  2. 26. Marwin van Meel
  3. 27. Dennis Doekhi Speijers
  4. 28. Brian Schluszas
  5. 29. Jerry Kaldenberg
  6. 30. Sharona Veld
  7. 31. Jamie Lawrence
  8. 32. Mike Breedewoud
  9. 33. Hans Kroon
  10. 34. Douwe van Unen
  11. 35. Rick Hessing
  12. 36. Colin Delsink
  13. 37. Ricardo Ulrich
  14. 38. Danny v Klompenburg
  15. 39. Jordi Bussink
  16. 40. Marco Smit
  17. 41. Joost Geurts
    42. Dylan Kappel
    43. Raoul Hendriks
    44. Robert Lamberts
    45. Erik Lamberts
    46. Marc Vleghert
    47. Kevin Kraak
    48. Kelly Streef
    49. Wim Hofsink
    50. Ronald Balfoort
    51. Erin van Wijgerden
    52. Adriana van Wijgerden-Vermaat
    53. Joey Verhoef
    54. Djordy Veenhof
    55. Ahmad Ahmaddy
    56. Paul Kalashnikov
    57. Ismet Dinc
    58. Luuk Boeijink
    59. Gino Artz
    60. Edson Estanasita
    61. Walter Patynama
    62. Berry van Maren
    63. Arco Koedam
    64. Perry Losekoot

    Reservelijst:
    1. Jarno Heijenkoop
    2. Danny Oost


  18. 39. Jordi Bu


  19. 38. Dann




  20. 34. d

  21. 30.
  22. 29. Jörn Coenders



  23. 27.